Warsztaty kulinarne internetowe dla przedsiębiorstw

Plan warsztatu gotowania online, przygotowanego przez Adriana Stojewskiego jest opublikowany na stronie www szefa kuchni. Związany z kuchnią hiszpańską lekcje gotowania online opiera się na przykładowej z opcji menu, jaka będzie wybrana szybciej przez osoby biorące udział w kursie. Przed warsztatami osoby zainteresowane otrzymają link do emisji i w wyznaczonym czasie i o wyznaczonej godzinie połączą się z kucharzem.

Z wyprzedzeniem z kolei odbiorą od firmy kurierskiej paczkę ze składnikami potrzebnymi do przygotowania określonych dań. Realizowane wspólnie gotowanie, a więc kursy kulinarne online są poprowadzone w wyjątkowo ciekawej formie. W czasie zajęć można również zadawać pytania Adrianowi Stojewskiemu, żeby dowiadywać się jeszcze więcej o kuchni hiszpańskiej. Integracja w czasie zajęć jest także na imponującym poziomie. W połączeniu z otrzymaną wiedzą te lekcje gotowania online cieszą się wobec tego uznaniem. Po warsztacie uczestnicy dostają przepisy i listę składników z użyciem jakich mogą odtwarzać wszystkie dania.

Aby wziąć udział w lekcjach wystarczy uzupełniać kwestionariusz do kontaktu na witrynie pomysłodawcy kursów. Ponadto można też decydować się na to, by kucharz przeprowadzał zajęcia w siedzibie firmy lub przygotował ofertę cateringową. Natomiast nauka gotowania online cieszy się niemałą popularnością z uwagi na to, iż nie ma jakichkolwiek ograniczeń w jej przeprowadzeniu.