Makijaż permanentny oczu wykonywany w London Esthetics

Makijaż permanentny oczu oferowany w London Esthetics zalicza się do standardowych świadczeń z zakresu mikropigmentacji. Z uwagi na to że oczy to główny punkt na twarzy, dobrze będzie je podkreślić dokładnie wyrysowanym konturem. To rekomendowane zwłaszcza dla tych kobiet, które na co dzień nie chciałyby poświęcić czasu na nakładanie eyelinera. Naturalne zaznaczenie górnej oraz dolnej powieki sprawia, że oczy stają się coraz bardziej wymowne. Pacjentki mogą też decydować się na grubszą kreskę, w zależności od upodobań. Wówczas można pozbyć się nierównych linii. Zabieg taki jak makijaż permanentny oczu zrealizowany jest przez doświadczonych specjalistów. Nie wywołuje on bólu i nie jest związany z większą ingerencją, dzięki czemu nie ma potrzeby wziąć wolnego w pracy a także przejmować się powikłaniami. Pełne zagojenie nastąpi do paru dni i wówczas też pigment nabiera utrwalonego koloru.

Makijaż permanentny kreski oka jest polecany zwłaszcza tym osobom, które będą zmagać się z wrażliwszą skórą lub też na co dzień z pewnych powodów nie mogą zastosować standardowych kosmetyków dedykowanych do wykonania makijażu. Zabieg sprawdza się też u kobiet, które są aktywne sportowo, pływają albo też wykonują inne czynności, jakie mogą spowodować rozmycie się tradycyjnego make upu.

Każda osoba interesująca się wskazanym zabiegiem zobowiązana jest zapisać się na pierwsze spotkanie. Na podstawie rozmowy z klientką, ekspert dobierze wyjście właściwe do jej rodzaju skóry. Pierwsza konsultacja zabiegowa trwa około dwóch godzin. Poza rozmową i zabiegiem udzielone są informacje w temacie gojenia oraz opieki po zabiegu.

Ekspert namaluje kształt eyelinera, wskazując na wybarwienie, grubość oraz typ pociągnięcia. Po uzgodnieniu oraz akceptowaniu kształtu nastąpi wykonanie. Każdy z etapów zabiegu zostanie utrwalony na fotografii. Pacjentka zostanie też poinformowana o tym, że po około czterech do sześciu tygodni musi zjawić się na dopigmentowaniu. Po makijażu permanentnym oczu powieki mogą być lekko zaczerwienione. Niektóre klientki poczują także dyskomfort, o ile pojawi się niewielka opuchlizna. W większości przypadków aczkolwiek można powrócić do klasycznych czynności jeszcze tego samego dnia. Kompletne utrwalenie pigmentacji zajmie kilka tygodni.