Jak rozpalić na nowo uczucia w związku?

Sporo osób sądzi, że w trakcie ciąży nie wypada ze sobą współżyć. Jakkolwiek, jak się często okazuje, ciąża może być dla obu partnerów okresem szczególnej troskliwości, czułości oraz nawiązywania bliższej więzi. Wzajemne okazywanie sobie uczuć znacznie wzmacnia miłość, wobec tego w tym czasie nie należy rezygnować ze zbliżeń.

Większa część przyszłych mam w najwyższym stopniu kobieco czuje się w drugim trymestrze i w owym czasie towarzyszyć im może większy apetyt na dwustronne zbliżenia. Powiększone piersi, błyszczące oczy – mężczyzn zachwycają kobiety, jakie nie wstydzą się swojego zaokrąglonego brzuszka.

W ciąży pojawiają się w kobiecym ciele dobre hormony, przez ekspertów nazywane hormonami ciążowymi, jednak kiedy u faceta pojawiają się problemy, na przykład ze stresu, wolno wspomóc go przez leki na potencję. To właśnie one wyostrzają kobiece zmysły, to naturalnie dzięki czemu można czerpać dwoistą radość z uprawiania seksu w ciąży. W zależności od stopnia zaawansowania, zmianie podlega też kobiecy temperament.