Jak poderwać kobietę?

Wśród rozmaitych sfiksowanych pomysłów przoduje w rankingach ten, który prezentuje sposób na podryw. Na czym polega owa idea? Założenie jest takie: podryw dziewczyny zawsze wygląda tak samo – rozmawiamy, robimy porządne wrażenie, ukazujemy się z najważniejszej strony oraz tak dalej. Jednakże zasada definiująca sposób na podryw ma na celu zwrócenie na nas uwagi. Szeroko znana jest norma mówiąca o tym, że pierwsze trzydzieści sekund jest koronne w ocenie człowieka. Nie mamy okazji, by w tym czasie zademonstrować atuty naszego charakteru, a jeśli pierwsze wrażenie wypadnie kiepsko – możemy nigdy nie mieć takiej szansy.

Wiele zależy także od tego, czy jest to prekursorska jednostka, czy chce się na przykład odzyskać byłą – w takim wypadku gorąco zapraszamy na jak odzyskać byłą kobietę. Tutaj właśnie pojawia się idea manipulowania odbiorcą bodźców wizualnych. Innymi słowy pobudzamy sposób na podryw. Sposobów jest niemało: na hip-hopowca, człowieka posiadającego własną firmę, luzaka, na potajemnego romantyka oraz tak dalej. Wszystko polega na robieniu wrażenia przynależności do określonej klasy społecznej, którą w naszym mniemaniu interesuje się budynek naszego zainteresowania. Innymi słowy – idąc do klubu hiphopowego wdziewamy się w wypasione luźne spodnie, drogie obuwie sportowe oraz markową, dużą bluzę z kapturem.

Prócz tego dużo biżuterii i parę akcesoriów. Do kompletu szeroko rozstawione nogi, parę ruchów podpatrzonych w amerykańskich teledyskach oraz parę zwrotów zasłyszanych w piosenkach. Tak przygotowywani znajdujemy w klubie z czarną muzyką jakąś małolatkę, która nie zorientuje się w należącej do nas sztuczności oraz mamy udany podryw na hip-hopowca. Podryw na biznesmena wymaga mniej zachodu. Wystarczy jedynie pożyczyć kosztowny samochód, ubrać się w garnitur oraz usiąść przy barze z kawą (w końcu prowadzimy). Niebanalne zachowanie i wygląd z pewnością wzbudzi zainteresowanie opisującą nas jednostką. Kilka postawionych dziewczynom drinków z pewnością zadziała na którąś. Stworzona przez nas hojność na pewno zostanie wynagrodzona udanym podrywem.