Efektywność testu NIFTY, proponowanego kobietom w ciąży w centrum medycznym Blumedica

Opcje, jakie przynosi test prenatalny NIFTY Plus są nie do podważenia. Badanie to umożliwia wykrywać sporą gamę zaburzeń oraz nieprawidłowości płodu już od 10 tygodnia ciąży. Badanie to wlicza się do nad wyraz precyzyjnych, wobec czego jego wykrywalność określa się na poziomie 99%. W placówce Blumedica test nifty poznań udostępniony jest w trzech wariantach: BASIC, STANDARD oraz PLUS. Odróżniają się one między sobą zakresem wykrywanych nieprawidłowości. Zależnie od tego, jakie badanie jest zrobione, na takie także zaburzenia będzie wskazywać. Ich dokładny opis umieszczony jest na stronie www.

Test prenatalny NIFTY doceniany jest za precyzję pomiarów a także za to, że jest wszechstronny i nieinwazyjny. To badanie genetyczne zalecane jest przyszłym mamom, a szczególnie takim, które mają powyżej 35 lat, jeśli badanie przesiewowe ukazało u nich duże niebezpieczeństwo powstania aneuploidii, jak i u takich kobiet które miały potwierdzone zaburzenia chromosomów u siebie lub w rodzinie. Dobrze będzie mieć świadomość tego, że zaburzenia genetyczne mogą występować w każdej ciąży.

Z tego względu też podany test jest rekomendowany wszystkim kobietom, niezależnie od ich metryki i ryzyka genetycznego. Każda przyszła mama, która ma pytania co do testu może skontaktować się z obsługą centrum medycznego oraz wpisać na wizytę. Cennik za test podany jest na witrynie www. Badanie takie jak test NIFTY często jest stresujące dla pacjentki, natomiast w chwili gdy będzie ona pod opieką Blumedica, będzie miała powody jedynie do zadowolenia. Ośrodek z Poznania specjalizuje się w prowadzeniu ciąży, również tych z zagrożeniem. Kompleksowa pomoc położnicza wynika z tego, że ginekolodzy systematycznie podwyższają umiejętności.

Badania genetyczne dla kobiet w ciąży są przeprowadzane precyzyjnie, a kobiety, które w nich uczestniczą mają gwarancję, że będą doskonale zaopiekowane. Szczegóły w temacie testu oraz informacje organizacyjne podane są na stronie placówki.